Służba bezpieczeństwa i higieny pracy

Misją portalu jest ukazanie szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy jakie wystepuje w zakładach pracy.

Automatyzacja procesów w Twojej firmie — automaty vendingowe BHP

Zaopatrywanie pracowników w środki ochrony indywidualnej w firmie to kosztowny proces, który często wymaga również sporo czasu. Na szczęście rozwój branży BHP pozwala na implementację innowacyjnych rozwiązań, jakie mogą znacznie pomóc w tej kwestii! Mowa oczywiście o automatach vendingowych — doskonale sprawdzają się one w takich sektorach rynku jak: zakłady produkcyjne i przemysłowe, opieka zdrowotna, szpitale, firmy budowlane, szkoły, transport i logistyka, służby ratownicze… W dzisiejszym wpisie przedstawimy, w jaki sposób automaty vendingowe BHP pomogą zautomatyzować proces wydawania środków ochrony indywidualnej! 

Automaty vendingowe BHP — szansa na oszczędności! 

Chcesz zminimalizować koszty środków ochrony indywidualnej? Podstawą jest tutaj kontrola. Automaty vendingowe BHP to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w kwestii ich dystrybucji! Dzięki nim masz pełny wgląd w stany magazynowe, co pozwala na bieżąco uzupełniać wszelkie braki. Decydując się na klasyczne, ręczne kontrolowanie tego typu artykułów, musisz liczyć się z ludzkimi błędami. Dodatkowo zajmuje to znacznie więcej czasu. 

Automaty vendingowe BHP to przede wszystkim oszczędność pieniędzy — środki ochrony indywidualnej są wydawane pracownikom w określonej ilości, dzięki czemu pobierają ich oni mniej, niż normalnie. Co więcej, nie ma konieczności zatrudniania dodatkowej osoby, która zajmowałaby się ich dystrybucją — jak wiadomo, istnieją firmy, w jakich dostęp do artykułów BHP musi przebiegać całodobowo. 

Kolejną zaletą jest oszczędność miejsca. Nie musisz posiadać kolosalnego zaplecza magazynowego — wszystkie niezbędne produkty będą znajdowały się w automacie, dzięki czemu pozostaną poukładane i nie będą narażone na uszkodzenia. 

Zautomatyzuj proces wydawania środków BHP w swojej firmie z pomocą automatów vendingowych! 

Monitorowanie to podstawa w skutecznym zarządzaniu artykułami, a zaproponowane przez nas rozwiązanie wpływa pozytywnie na ten proces. Bez względu na to, jakie ilości środków BHP były dotąd zużywane w Twojej firmie, możesz ograniczyć koszty z tym związane nawet o 30-50%! Tego typu rozwiązanie pozwala na przechowywanie i wydawanie: 

  • rękawic ochronnych, 
  • elektronarzędzi, 
  • materiałów konserwacyjnych, naprawczych, lub eksploatacyjnych, 
  • środków ochrony osobistej. 


Pamiętaj, że wysokiej jakości automaty vendingowe BHP marki Cribspot®, obsługiwane przez niezawodne oprogramowanie oparte na chmurze, to przede wszystkim elastyczne uprawnienia użytkownika, dzięki czemu dopasujesz każdy parametr do działalności swojej firmy. To także raporty zużycia i zaawansowane analizy, dostarczające wartościowych danych na temat zużycia danych środków. Nie czekaj i zautomatyzuj proces wydawania artykułów BHP w firmie!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Regularne przeglądy maszyn oraz planowana konserwacja

Regularne przeglądy maszyn oraz planowana konserwacja

W dynamicznym środowisku przemysłowym, gdzie czas to pieniądz, utrzymanie

Next
Inwestycja w bezpieczeństwo — jak firma BHP wpływa na sukces przedsiębiorstwa?

Inwestycja w bezpieczeństwo — jak firma BHP wpływa na sukces przedsiębiorstwa?

Bezpieczeństwo powinno być jednym z najważniejszych elementów w każdym

You May Also Like